Autonehoda VE ŠPANĚLSKU

Technické stanovisko po dopravní nehodě ve Španělsku

Cestovat do zahraničí řidiči stále více stávají účastníky dopravních nehod ve Španělsku. V mnoha případech, automobilová nehoda ve Španělsku není zaviněna např. Německé či polský jezdec, protože jeho pachatel je řidič jedoucí auta na španělských registračních značek. Pokud se však při dopravní nehodě ve Španělsku oběť je řidič, jehož vozidlo bylo poškozeno nebo zničeno, má právo obdržet právoplatné odškodnění v této situaci. V případě dopravní nehody ve Španělsku došlo bez jeho zavinění oběti je vlastník vozidla náhrada by měla být vyplacena na akci OC.

Když auto nehodě došlo ve Španělsku, řidič, který byl účastník musí pamatovat, že má právo na likvidaci škod dopravní vyplývající z dopravní nehody, a to jak ve Španělsku a v zemi svého bydliště – rozhodnutí obecně patří oběť. V některých případech je rozumné či likvidace pojistných událostí v zahraničí, tj. Přímo ve španělském pojišťovny. Nicméně existují i případy, kdy po autonehodě ve Španělsku likvidačního řízení se provádí v zemi bydliště zraněné osoby, pokaždé přes tzv. škodního zástupce.

V sutuacji, kdy se poškození komunikace po dopravní nehodě bude zlikvidována ve Španělsku, s pomocí zraněné osoby mohou přijít jen španělský odborný automobilovou techniku. Síť MOTOEXPERT a odborníci patřící k ní jeho podporu jsou schopny nabídnout lidí bylo zraněno při dopravních nehodách ve Španělsku pouze v případě likvidace škod bude probíhat v zemi bydliště oběti (Německo, Rakousko, Švýcarsko a Polsko). Jestliže je toto poškození komunikace, který způsobil autonehodu ve Španělsku je v likvidaci v zemi bydliště zraněné osoby se ocenění škody je schopen provést auto odhadce sítě rezidenci MOTOEXPERT region oběti.

Je třeba poznamenat, že MOTOEXPERT spolupráce s právních expertů je schopen velet lidí zraněných při dopravních nehodách ve Španělsku, právní pomoc, z nichž mohou mít prospěch obětí žádat náhradu autonehodě ve Španělsku. Použití MOTOEXPERT síťových služeb, nicméně, je obvykle souvisí s náklady, které vznikly ocenění obětí škod po autonehodě ve Španělsku.

Nicméně, pokud chcete získat podrobnější informace o tom, aby odstranila újmu po autonehodě ve Španělsku a mají měření naše organizace škody vzniklé v zahraničí (Španělsko), neváhejte zavolat na číslo ústředí MOTOEXPERT: 49 0911 9646 455. Naši konzultanti a geodeti budou rádi poskytnou potřebné informace o provozních postupů a pravidel podpory, která naše síť je schopna nabídnout ovladače, které se stalo při autonehodě ve Španělsku. Vítejte!

Škoda, že komunikace ve Španělsku – Technická mínění po havárii ve Španělsku

* Výše uvedený dokument není právní poradenství, ale pouze odrážejí naše praktické zkušenosti. Aby se ujistil o právním postavení každá z nich je nezbytný právní poradenství, např. Právník ze seznamu advokátů spolupracujících s síťovou MOTOEXPERT.