Autonehodě v ŠVÝCARSKU

Výpočet škody po dopravní nehodě ve Švýcarsku

Polští občané a další řidiči, kteří jsou mnohem pravděpodobnější a ochotni cestovat do Švýcarska, dnes jsou často silničních nehod v této zemi. Stále častěji se také stává, že řidič účastníkem dopravní nehody ve Švýcarsku jsou oběťmi nejsou jejich vlastní vinou. Takže pokud automobilová nehoda ve Švýcarsku byl způsoben ovladačem Švýcarský (tj. Řidič vozidla jedoucího na švýcarské poznávací značky) je poškozená strana má právo žádat náhradu od události úrazové pojištění OC.

Pokud wypadak vůz ve Švýcarsku byl případ zcela niezawionionym ke každé poškozené osobě má také plné právo, aby odstranila újmu ve způsobu oni si vyberou a země podle vlastního výběru, tj. Buď v zemi, kde k nehodě došlo (Švýcarsko), nebo v některé ze zemí EU kde bylo vozidlo registrováno oběť. V případě, že likvidační řízení bude probíhat ve Švýcarsku tato škoda bude odstraněna přímo u švýcarského pojistitele pachatele nehody. Zatímco odstranění škod v zemi, kde bylo vozidlo registrováno poškozenou osobou (některé ze zemí EU), a to jak škodu hlášení, stejně jako jeho úplná likvidace musí být provedeny pouze v tzv. škodního zástupce.

Stojí za zmínku, že nazawiniony autonehoda ve Švýcarsku, nicméně dát zraněné osoby možnost ocenění škody způsobené komunikaci s nezávislou expertní vozu, který sestaví po nehodě technické stanovisko. Při přípravě nezávislého oceňování pohledávek motoru, který způsobil autonehodu ve Švýcarsku, může pomoci sítě MOTOEXPERT, která sdružuje odborníky z auta domů i ze zahraničí, poskytuje služby obhajovat poškození při nárazu.

Znalci a auto sítě MOTOEXPERT jménem obětí, což je chycen při automobilové nehodě ve Švýcarsku, provádět složité technické posudky umožňující vyšetřování na základě nehody náhrady. Řidiči zraněných při dopravní nehodě ve Švýcarsku mohou být získány z MOTOEXPERT ocenění škod a německého technického stanoviska, které vystoupí německý automobilový odhadce síť. Ve věcech týkajících se ocenění škody způsobené v důsledku autonehody v síti Švýcarsko MOTOEXPERT je rovněž schopen aplikovat (v některých případech) rzeczoznawczych dohody o rozdělení nákladů na základě postoupení pohledávek.

Zraněný řidič, který je chycen při automobilové nehodě ve Švýcarsku se můžete obrátit na číslo sítě MOTOEXPERT: +49 0911 9646 455 můžete získat další informace o úhradě nákladů na služby a postupy pro oceňování škod kolizí. Naši konzultanti a odborníci budou ochotně zodpoví všechny otázky, a náš expert auto pomohou v získání lukrativní náhradu za dopravní nehodě ve Švýcarsku, provedení nezávislého ocenění škod provozu. Vítejte!

Silniční nehoda ve Švýcarsku – Ocenění škody po nehodě ve Švýcarsku

* Výše uvedený dokument není právní poradenství, ale pouze odrážejí naše praktické zkušenosti. Aby se ujistil o právním postavení každá z nich je nezbytný právní poradenství, např. Právník ze seznamu advokátů spolupracujících s síťovou MOTOEXPERT.