Pokles hodnoty vozu v důsledku nehody nebo silniční srážky

Kdykoli nehoda nebo kolizní jde o poškození menší nebo větší vozidla, následuje pokles jeho hodnoty. To je zvláště důležité v případě nových automobilů bez nehod a přesto, protože v takovém případě je pokles, v závislosti na vzniklé škody je poměrně velká. Majitelé jako nové, poškozené při nehodě nebo srážky, auta mají právo získat od poklesu hodnoty škody automobilů.

Síť expertů auto MOTOEXPERT provádí výpočty pokles hodnoty poškozených vozidel. Mají právo v souladu s normami Evropské unie, program, jehož prostřednictvím provádět výpočty pokles hodnoty ve čtyřech různých systémech (většina firem provádět takové výpočty v jednom systému), po výpočtu průměrné výfukových plynů, který je vzat jako skutečný pokles hodnoty vozu. Výše vypočtené hodnoty sklonu se může v závislosti na typu vozidla, jeho hodnota, nebo věkem až 40%.

Chcete-li získat náhradu za poklesem hodnoty vozu, oběť musí prokázat, že vůbec kvůli poškození nehody byla opravena profesionálně.

Zaměstnanci expertů Síť automaticky MOTOEXPERT provedení a potvrzení o profesionální opravu, a co je nejdůležitější, že se zajímají pouze o fyzický vzhled vozu a kvality vyrobený opravy, aby se poškozená osoba není povinna poskytovat žádné faktury potvrzující opravu, což je důležité, když oběť sám udělal opravu svého vozu, a proto nemá faktury za opravy.

Tím, outsourcing wykonie výpočty pokles hodnoty vozu v důsledku škod způsobených nehodě nebo kolizi auta síť odborníků na zaměstnance auto MOTOEXPERT zraněného jsme přesvědčeni, že bude vypočtena s dostatečnou přesností, a získal na náhradu škody musí být ve výši, která odpovídá skutečnému poklesu hodnoty.

Její služby síť automobilových odborníků MOTOEXPERT usadí v bezhotovostní podobě prostřednictvím tzv. postoupení pohledávek, nebo přímo od pojišťoven.

Vážený zákazníku, pokud váš vůz byl při nehodě nebo poškozené nárazu a potřebujete pomoc, obraťte se na nás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *